Karta Podarunkowa o wartości 100zł

Karta podarunkowa na każdą okazję, zawierająca Twoje spersonalizowane życzenia lub podziękowania. Świetny prezent na każdą okazję.

Zamów teraz, a przesyłkę nadamy o 14:00 dziś

100,00 zł Brutto
sztuki

clear

Koszty dostawy

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 300 złotych - dostępna dla wszystkich form wysyłki.

Forma przesyłkiForma płatnościKoszt dostawyWaga maks.
Pocztex kurier 48 przedpłata 11,50 zł 27 kg
Paczkomat InPost przedpłata 12,50 zł 8 kg
Przesylka kurierska FedEx przedpłata 14,00 zł 27 kg
Odbiór w punkcie: Poczta, Żabka, Biedronka, Orlen, kiosk Ruchu przedpłata 10,50 zł 20 kg
Przesyłka kurierska FedEx pobranie 17,00 zł 27 kg
Pocztex kurier 48 pobranie 13,50 zł 27 kg
Odbiór w punkcie: Poczta, Żabka, Biedronka, Orlen, kiosk Ruchu pobranie 12,50 zł 20 kg
Odbiór osobisty przelew/pobranie 0,00 zł brak

Formy płatności

formy płatności

Produkty takie jak ekspresy i inne akcesoria możesz kupić na raty z CA Raty (Credit Agricole). CA Raty dostępne są dla przesyłek innych niż pobraniowe.

Sprawdź koszt wysyłki i formy płatności koszty wysyłki

Zamów telefonicznie: 733 088 400

Kubki Termiczne Contigo
Promocja Pellini TOP
Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa
z Twoimi życzeniami lub podziękowaniami

Jeśli szukasz praktycznego prezentu na każdą okazję, który będzie dla obdarowanej osoby miłą niespodzianką, to wybór karty podarunkowej Kawapartner.pl jest trafiony w punkt. Za jednym razem sprawisz podwójną radość. Pierwszy raz, gdy otrzyma prezent zawierający Twoje życzenia lub podziękowania, a drugi, gdy sprawi sobie przyjemność kupując pyszną kawę, aromatyczną herbatę lub cokolwiek innego z naszej oferty, co za każdym razem będzie przypominało o Tobie.

Koniec z nietrafionymi upominkami, których niezręcznie jest się pozbyć i na zawsze utkną zapomniane na dnie szafy. Praktycznie i wygodnie, do tego sam możesz wybrać jej wartość, do dyspozycji masz kilka wariantów kwotowych: 50zł, 100zł, 200zł i 500zł.

Karta ma formę klasycznej, rozkładanej kartki okazjonalnej, Twoje życzenia, informacja o kwocie, oraz sposobie wykorzystania znajduje się na wewnętrznych stronach. Każda karta zapakowana jest oczywiście w ozdobną kopertę.


Twoje spersonalizowane życzenia lub podziękowania

Nasza karta podarunkowa nie będzie tylko bezdusznym "banknotem w kopercie". Będzie zawierała Twoje, indywidualne i spersonalizowane życzenia, podziękowania lub dowolny inny tekst. Co na pewno obdarowanej osobie sprawi dodatkową radość. Słowa płynące z serca, nadają Twojemu upominkowi niepowtarzalnego charakteru i wyjątkowości, niejednokrotnie budząc wzruszenie, którego nie można kupić.

Jeśli nie masz na nie pomysłu, przygotujemy coś odpowiedniego do okazji.

Wystarczy przesłać do nas wybrany tekst i informację o terminie nadania,  w "uwagach dla sprzedającego" podczas składania zamówienia.

Karta Podarunkowa

Karta Podarunkowa
Ubezpieczenie paczki

Karta Podarunkowa

Jak działa karta podarunkowa ?

Zasada jest bardzo prosta. Każda karta zawiera kod rabatowy, który po wpisaniu podczas składania zamówienia, obniży jego cenę o odpowiednią kwotę.

Kod należy wpisać w pole, o nazwie KOD RABATOWY, które pojawi się klikając w panelu koszyka w tekst "Masz kod rabatowy? "

Nie obawiaj się, że jeśli chciałbyś kupić kartę dla babci, dziadka lub innej osoby, która nie korzysta na codzień ze sklepów internetowych, nie poradzi sobie z jej wykorzystaniem. Zamówienie z użyciem kodu z karty podarunkowej, można złożyć także telefonicznie.


WAŻNE UWAGI:

  • Kwota zawarta na karcie podarunkowej, musi zostać wykorzystana w całości dla pojedynczego zamówienia.
  • W przypadku gdy zamówienie przekroczy kwotę karty podarunkowej, za pozostałą część można dokonać wpłaty dowolną, dostępną w panelu zamówienia, formą płatności.
  • Dla jednego zamówienia można użyć tylko jednej karty podarunkowej.
  • Dokument zakupu (paragon, faktura VAT) zostanie wystawiony w momencie nabycia towarów, opłaconych kodem z karty podarunkowej. Dla nabywcy karty podarunkowej zostanie wystawiony dokument zakupu, zawierający jedynie koszt wysyłki karty podarunkowej.
  • Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie kart podarunkowych.
KARTA-1-100
1000 sztuki

Karta Podarunkowa o...

100,00 zł