UWAGA! Z dniem 30.09.2015 zawieszamy działanie programu lojalnościowego. Prosimy o wykorzystanie posiadanych punktów do końca września. Po tym terminie nie będzie możliwości skorzystania z rabatów za punkty.

W zamian szykujemy nowe promocje i przede wszytskim jeszcze lepsze ceny kawy!

=============================================================================

Każdy zarejestrowany klient sklepu kawapartner.pl otrzymuje za zakupy punkty w programie lojalnościowym, które możne wymieniać na rabat kwotowy już przy kolejnych zakupach w sklepie kawapartner.pl.

Pamiętaj! Aby zbierać punkty należy zarejestrować się w naszym sklepie.

Klient uczestniczący w programie lojalnościowym gromadzi punkty na specjalnym koncie zwanym "Moje punkty lojalnościowe", które przyznawane są za złożone i zrealizowane zamówienia w naszym sklepie. Punkty są naliczane w ciągu 10 dni od doręczenia zamówienia - dlaczego? Bo przysługuje Państwu 10 dniowy termin na ewentualny zwrot zamówionego towaru.

Za każde wydane 20 zł w sklepie kawapartner.pl uczestnik otrzymuje 1 punkt, który ma wartość 1 zł.

Przykład: Kupując kawę ziarnistą Lavazza Pienaroma 1 kg w cenie 75 zł brutto otrzymasz 3 punkty, które w każdej chwili możesz wymienić na rabat kwotowy w wysokości 3 zł brutto lub zbierać większą ilość punktów.

Uwaga! Punkty nie są przyznawane za zakupy we wszytkich kategoriach. O ich ewentualnej ilości jesteś każdorazowo informowany przed zakupem.

Jak zdobyć rabat za punkty?

Wymień zebrane punkty na kod rabatowy - zrobisz to wybierając z menu "Moje punkty lojalnościowe" a następnie "Przekształć moje punkty na voucher" - wyświetli się specjalny kod, który możesz użyć już przy następnych zakupach.

Pamiętaj! Voucher/kod rabatowy możesz wykorzystać nie wcześniej niż 10 dni po ostatnich zakupach za które otrzymałeś punkty!


Najczęściej kupowane

Wszystkie najpopularniejsze

Promocje

Wszystkie promocje

Strony Informacyjne

Tagi

kawa ziarnista kawa do ekspresu włoskie kawy kawy włoskie arabika herbata lavazza kapsułki syrop do kawy espresso

Lista życzeń

Brak produktów

Ostatnie na blogu