Kawa speciality HAYB
Kawa speciality HAYB


SZCZEGÓŁY KONKURSU

Wraz z palarnią Hayb świętujemy jej 3 urodziny, życząc dalszych sukcesów, niegasnącej pasji i wielu, wielu świetnie wypalonych ziaren, mamy dla wszystkich klientów tej marki konkurs. Zasady są bardzo proste, krok po kroku opiszemy je poniżej.

 • W konkursie udział może wziąć każdy klient, który w okresie od 01.07.2021 do 31.07.2021, na stronie sklepu internetowego Kawapartner.pl zakupi dowolną kawę HAYB.
 • Wystarczy zrobić ciekawą fotkę z kawą HAYB w tle i wysłać na adres mailowy sklep@kawapartner.pl w tytule wpisując KONKURS. Znając Waszą kreatywność, tematyka i sceneria dowolna. Oprócz samego zdjęcia mail powinien zawierać:
  - numer zamówienia w sklepie Kawapartner.pl
  - dane osobowe, adres i telefon kontaktowy uczestnika (potrzebne do wysłania nagrody)
  - Oświadczenie treści: "Zapoznałem/am się i akceptuję regulamin konkursu. Oświadczam, że fotografia przesłana do konkursu jest mojego autorstwa. Wyrażam zgodę na jej publikację na stronach sklepu kawapartner.pl, oraz https://www.facebook.com/kawapartner .
 • Prace należy przysyłać do dnia 04.08.2021, rozstrzygnięcie konkursu w dniu 06.08.2021
 • Nagrodami w konkursie są:
  Nagroda główna - Zestaw kaw HAYB Espresso Starterpack oraz kawiarka BIALETTI Fiammetta 3tz czerwona o łącznej wartości ponad 200 złotych
  Dwie II nagrody w postaci: kawy HAYB Espresso Black 250g
 • Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowym Regulaminem Konkursu.
Oferta kaw HAYB Speciality Coffee