Zwrot towaru ? Nie ma problemu, to dla nas "małe piwo". ;)

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań lub jest wynikiem pomyłki, nie musisz się obawiać, gwarantujemy możliwość zwrotu lub wymiany do 14 dni od daty otrzymania przez Ciebie przesyłki z towarem. Co więcej, pomożemy Ci rozwiązać problematyczne sytuacje, w końcu z własnego doświadczenia wiemy, że nie wszystkie zakupy są trafione. Aby ułatwić Ci całą procedurę i nieco przyspieszyć jej bieg, możesz skorzystać z formularza zwrotu, dostępnego pod poniższym linkiem. Jeśli nie chcesz z niego korzystać, wszystkie szczegóły dotyczące zasad zwrotów znajdziesz w naszym Regulaminie.

Formularz zwrotu .pdf

Najczęstsze pytania , które dostajemy w sprawie zwrotów.

1. Gdzie mam odesłać towar?
Towar wyślij na poniższy adres:
FHU JUKI, ul. Zagórska 84, 42-680 Tarnowskie Góry

2. Kto ponosi koszt zwrotu towaru?
Koszt przesyłki zwrotnej towaru jest po stronie klienta. To trochę tak samo, jak w przypadku zwrotu towaru kupionego w sklepie stacjonarnym, tam też musimy dostarczyć zwracany towar :) Jeśli mieszkasz blisko, oczywiście możesz go do nas przywieźć, zamiast odsyłać.

3. Jaki towar mogę zwrócić?
Wszystkie towary, o ile są nieużywane i wyglądają tak, jak w momencie gdy Ty wyjmowałeś je z pudełka. Chodzi o to, abyśmy zwracany przez Ciebie towar, mogli bez obaw zaoferować komuś innemu. Pewnie sam nie byłbyś zadowolony dostając towar "lekko śmigany" albo w rozerwanym opakowaniu, prawda :)

5. Ile mam czasu na zwrot?
Masz na to aż 14 dni, spokojnie możesz się zastanowić i podjąć odpowiednią decyzję.

6. Kiedy otrzymam zwrot pieniędzy?
Odpowiednią kwotę zwrócimy najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania od Ciebie zwracanego towaru. Z reguły dzieje się to tuż po jego otrzymaniu. Kwota zwracana jest na podane przez Ciebie konto bankowe, lub jeśli to możliwe, jako zwrot środków w systemie szybkich płatności, których użyłeś podczas składania zamówienia.

7. Składałem zamówienie na firmę z fakturą, czy mogę zwrócić towar?
Zgodnie z prawem zamówienia realizowane dla firm mają bardzo ograniczone możliwości zwrotu, jednak my staramy się podchodzić do tego "po ludzku". Jeśli nie był to zakup hurtowy, tylko dotyczył pojedynczych produktów, to oczywiście przyjmiemy Twój zwrot :). Musisz jednak pamiętać, że w takim wypadku konieczne będzie wystawienie faktury korygującej, którą wyślemy do Ciebie mailowo. A zwrot kosztów nastąpi gdy otrzymamy od Ciebie opieczętowaną i podpisaną kopię tej faktury. Możesz to zrobić również za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Reklamacja towaru

W przypadku gdy zostanie stwierdzona usterka zakupionego u nas towaru lub Państwa zdaniem przedmiot nie spełnia określonych warunków, istnieje możliwość jego reklamacji. Reklamowany towar należy przesłać na poniższy adres, prosimy dołączyć wypełniony formularz reklamacyjny oraz dowód zakupu lub jego kopię. Szczegółowe informacje dotyczące reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie

FHU JUKI
ul. Zagórska 84
42-680 Tarnowskie Góry
z dopiskiem "REKLAMACJA"

Formularz reklamacji .pdf


Informacja nt. rozstrzygania sporów zgodnie z art. 14 ust. 1 rozporządzenia ODR: Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr/ Komisja Europejska udostępnia internetowy system rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR).”